نکات قبل از خرید

سلام خدمت شما دوست عزیز 

لطفا قبل از سفارش و تکمیل سفارش خود به نکات زیر توجه فرمایید :

۱. ارسال سفارش شما توسط باربری انجام میشه و مدت زمانی بین ۲ تا ۱۰ روز کاری بستگی به حجم سفارشات باربری و مقصد شهرستان شما زمان بر خواهد بود .

۲. سفارشات بین ۵ تا ۱۰ لنگه درب رو میشه با وانت بار های طرف قرار داد خودمون براتون ارسال کنیم و سفارش شما رو در محلی که خودتون انتخاب می کنید تحویل بدیم . زمان تحویل این نوع سفارش بین ۱ تا ۳ روز کاری میشه بستگی به مسافت محل تحویل بار شما داره . نیمی از هزینه این نوع ارسال بعهده خریدار می باشد . 

۳. تمام درب هایی که توسط باربری برای شما ارسل میشه دارای بیمه نامه هست پس لطفا قبل از تحویل بار از باربری از صحت و سلامت درب اطمینان حاصل کنید و بعد درب رو تحویل بگیرید .اگر به هر دلیلی درب دارای پارگی کاور و کارتون و رنگ پریدیگی چهارچوب و یا زخمی بودن رویه درب بود درب رو به هیچ وجه از باربری تحویل نگیرید. چون باربری خسارت و ضرر و زیان شما رو باید بده .

۴. تمامی درب ها بصورت سالم و بدون عیب به باربری ها تحویل داده میشه در غیر این صورت باربری مذکور داخل رسید عیب و نقص درب رو یادداشت میکنه .

۵.قفل های ایرانی دارای سه سال ضمانت تعویض هستن و قفل های ترک دارای پنج سال ضمانت در صورت خراب شدن و یا خرابی و عیب فنی جایگزین خواهند شد .

۶. هزینه ارسال تمام سفارش های درب داخلی و یراق آلات (قفل ، دستگیره و ...) بعهده خریدار می باشند و فقط درب های ضد سرقت تعداد یک تا پنج عدد شامل ارسال رایگان می باشند . 

۷. برای ساخت درب های داخلی (اتاق ، سرویس و ...) باید سایز نهایی دربی که قراره ساخته بشه رو به ما اطلاع بدید اگه خودتون وارد هستید این اندازه رو بزنید وگرنه یه نصاب درب چوبی از محل سکونت خودتون پیدا کنید و از اون بخواید سایز نهایی تولید درب ها رو برای شما بگیره و ارسال کنید برای ما .

۸. لطفا در انتخاب نوع درب و سفارش خودتون نهایت دقت رو داشته باشید اگه لازم بود تمام تصاویر ، فیلم ها و مشخصات درب و مابقی محصولات رو با دقت مطالعه کنید و اون محصول و دربی که برای مناسب هست رو انتخاب کنید و سفارش بدید . اگه توضیحات بیشتر هم خواستید می تونید از طریق پیام و یا تماس با ما در ارتباط باشید .