در این مقاله قصد داریم سایز استاندارد درب های ضد سرقت موجود در بازار  و همچنین سایز فریم انتظار مورد نظر هر درب رو توضیح بدیم :

۱. درب ضد سرقت تک لنگه :

سایز استاندارد درب های تک لنگه از عرض دارای دو سایز متفاوت ۱۰۵ و ۱۱۰ هست از سمت داخلی درب و از سمت بیرون درب به دلیل اینکه چهارچوب از طرف عرض از هر سمت ۲.۵ سانت لبه پرواز داره سایز درب ها از سمت نمای بیرون چهارچوب میشه ۱۱۰ و ۱۱۵ سانتی متر و از ارتفاع در سایز ۲۱۰ از سمت داخل هستن 

سایز فریم انتظار درب تک لنگه :

۲. درب ضد سرقت یک و نیم لنگه :

سایز استاندارد درب ضد سرقت یک و نیم لنگه از جهت عرض و سمت داخلی چهارچوب ۱۴۰ سانت و دارای ارتفاع ۲۱۰ می باشد و از سمت بیرون چهارچوب از عرض ۱۴۵ سانت و ارتفاع ۲۱۱ هست .

سایز فریم انتظار درب ضد سرقت یک و نیم لنگه :

۳. درب ضد سرقت دو لنگه :

سایز استاندارد درب ضد سرقتی دو لنگه از سمت داخلی چهارچوب از عرض ۲۰۰ سانتی متر و دارای ارتفاع ۲۱۰ می باشد و از نمای بیرون چهارچوب دارای عرض ۲۰۵ سانتی متر و ارتفاع ۲۱۱ می باشد .

فریم انتظار درب ضد سرقت دو لنگه :


مجموعه آنا درب توانایی تولید انواع درب ضد سرقت و درب داخلی با سایزهای استاندارد و ساخت سفارشی در نوع طرح و جنس و سایز را دارا می باشد . لطفا در صورت ساخت مدل سفارشی طرح مورد نظر همراه با سلیز مورد نظر جهت ساخت رو به شماره واتس آپ ۰۹۱۹۵۲۵۹۲۵۱ ارسال کنید .