اولین قدم در خرید درب منزل در برابر سرقت توجه به زیبایی آن است. زیرا قبل از امنیت ، ظاهر درب بیننده را تحت تأثیر قرار می دهد و ظاهر درب باید به گونه ای باشد که با نوع معماری خانه و آپارتمان سازگار باشد. به عنوان مثال ، خانه هایی با معماری کلاسیک به درب هایی با طراحی کلاسیک نیاز دارند. و آپارتمان های مدرن به درب هایی با ظاهر مدرن نیاز دارند.

در حال حاضر درب ضد سرقت جزء اصلی ساختمان های در حال ساخت میباشد. احساس نیاز به امنیت وجود این دربها را در خانه توجیه میکند. اما یک درب ضد سرقت علاوه بر زیبایی ظاهری باید دارای چه مشخصات فنی باشد؟
جزء اصلی درب ضد سرقت استراکچر آن میباشد که باید حداقل از ورق گالوانیزه 1.5 میلیمتر ساخته شده باشد. درب های ضد سرقت استاندارد دارای یک ورق محافظ فولادی در میان درب میباشد که با آهن کشی اصولی محکم و استوار شده وداخل درب از فوم پلی اورتان پر شده است.

ضخامت و جنس چهار چوب درب ضد سرقت:

در هنگام خرید چهارچوب درب ضد سرقت که اولین مرحله از خرید درب های ضد سرقت به شمار می رود باید بسیار دقت نمود زیرا در صورتیکه جنس چهارچوب با کیفیت نباشد باعث بروز مشکلات زیادی در هنگام نصب لنگه درب ضد سرقت و همچنین در هنگام استفاده میشود. جنس چهار چوب درب ضد سرقت باید از فلزی با آلیاژ خوب باشد و همچنین در محل اتصال ورق ها جوش به صورت مقطعی و جزئی نباشد و جوش به صورت کامل در تمامی قسمت ها وجود داشته باشد و همچنین بهتر است نوع جوش از جوش co2 باشد.

توجه به این امر ضروری است که در میان دو رویه درب ضد سرقت ورق فولادی به کار رفته باشد و تهی از ورق نباشد و یا حتی با هرچیز دیگری جز ورق پر نشده باشد زیرا که در صورت رعایت نمودن تمام نکات ورق در میان دو رویه اصلی ترین رکن ضد سرقت بودن درب های ضد سرقت است .


جنس رویه یا لایه بیرونی درب ضد سرقت:

 درب های ضد سرقت با رویه های متفاوتی از قبیل روکش چوب ، پی وی سی ، فلزی و... ساخته می شوند درست است که رویه بیشتر به سلیقه ی افراد بستگی دارد اما یک نکته بسیار حائز اهمیت است که جنس رویه باید با محلی که قرار است درب ضد سرقت در آن نصب شود همخوانی داشته باشد به طور مثال برای مناطق و محیطی که نور آفتاب و باد و بارون هست با رطوبت بالا بهتر است از درب هایی با روکش فلزی استفاده کرد .

لولای درب ضد سرقت:

درب ضد سرقت به دلیل وزن بالایی که دارد بایستی بر روی بیش از دو لولا نصب شود که باید به این نکته هم در هنگام خرید دقت نمود همچنین استفاده از لولاهای بلبرینگ دار بسیار بهتر میباشد.

قفل و دستگیره :

 ابزار یراق استفاده شده در درب ضد سرقت بسیار مهم می باشد و باید به آنها دقت نمود. همچنین قفل استفاده شده بر روی درب از شرکت کاله ترکیه باشد که در جهان رتبه اول رعایت استاندارد های جهانی را دارد و ساخت و کپی برداری از کلید آنها بسیار دشوار و در مواردی غیر ممکن است.جنس چشمی و همچنین قفل شب بند درب ضد سرقت نیز چک شود که از اجناس مرغوب باشد نه متفرقه.


چرا نباید درب ضد سرقت ارزان بخریم:
متاسفانه برخی از تولید کننده های داخلی جهت افزایش رقابت پذیری به دلیل کاهش قیمت تمام شده اقدام به تولید درب های ضد سرقت به ظاهر زیبا اما بی کیفیت میکنند.پس الزاما هر درب ضد سرقتی واقعا ضد سرقت نیست.

راه های شناخت درب ضد سرقت باکیفیت از بی کیفیت:
اولین راه وزن درب هست که به صورت کلی دربهای کمتر از 60 کیلوگرم جزء دربهای بی کیفیت محسوب میشود، 70 تا 90 دربهای متوسط و دربهای 90 کیلوگرم و بالاتر جزء دربهای با کیفیت از لحاظ آهنکشی میباشد. با باز کردن یکی از قفلها میتوانید از وجود ورق فولادی میانی اطمینان حاصل کنید که با توجه به مشکل بودن این کار میتونید از فروشنده تضمین وجود ورق فولادی ایمنی رو بگیرید.

اگر در محلی که درب ضد سرقت را نصب می کنید به امنیت بیشتری نیاز دارید ، می توانید از وسایل امنیتی که روی این درها نصب شده استفاده کرده و درب ضد سرقت مناسب را سفارش دهید قفل و روزت های درب های ضد سرقت جزء مهمی از امنیت درب ضد سرقت میباشد و در حال حاضر قفل و روزت ساخت کشور ترکیه کیفیت بالا و مرغوب میباشند .


مزایای خرید از فروشگاه آنا درب :


قیمت محصولات فروشگاه بر اساس قیمت کارخانه است.
مواد و موادی که در تولید درب های ضد سرقت به فروش می رسد در این فروشگاه بهترین و با کیفیت ترین مواد هستند.
از آنجا که این درب های ضد سرقت به صورت انبوه تولید می شود، هزینه های تولید به حداقل می رسد.
فروش در این فروشگاه مستقیم و بدون واسطه انجام می شود، بنابراین هزینه اضافی برای واسطه گری پرداخت نمی کنید.
سود دریافتی از فروشگاه حداقل سود ممکن است، بنابراین این فروشگاه توانسته بالاترین آمار را برای رضایت مشتری کسب کند.