درب ضد سرقت رویه فلزی :

همانطور که از نام این درب ها مشخص است، از ساختاری فلزی ساخته می شوند. درب های ضد سرقت روکش فلزی می توانند به دو صورت، یک رو فلز یا دو رو فلز ساخته شود. بدین معنی که در درب های یک رو فلز، نمای بیرونی درب از فلز ساخته شده است و نمای درونی درب از روکش چوب ساخته می شود. اما در درب های کاملاً فلزی هر دو نمای بیرونی و داخلی درب از فلز ساخته می شود. با ما همراه باشید تا معایب و مزایای هر کدام را بررسی کنیم.

تنوع طرح :

همانطور که می دانید، یکی از عوامل موثر در زیباتر شدن نمای ساختمان، وجود طراحی های مدرن و زیبا بر روی درب ضد سرقت می باشد. درب های ضد سرقت چوبی دارای طرح های متنوع فراوانی می باشند. در واقع هر طرحی که مدنظرتون باشد قابلیت اجرا دارد. اما درب های فلزی دارای تنوع محدودتری هستند. می توانید چند نمونه از طرح های این مدل درب را در قسمت درب های روکش فلزی فروشگاه آنا درب مشاهده کنید.


 امنیت :

به احتمال زیاد در ابتدا، شما تصور می کنید که امنیت درب های فلزی، از امنیت درب های ضد سرقت چوبی بیشتر است. اما بهتر است زود قضاوت نکنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر، راجع به عوامل موثر در امنیت درب ضد سرقت، مقاله “ درب ضد سرقت چیست؟” را مطالعه بفرمایید. همانطور که در مقاله مذکور بیان شده است، با فرض به اینکه در مرکز تمامی درب های ضد سرقت در بازار یک ساختار فلزی قرار داشته باشد؛ وجود لایه فلزی در سمت بیرونی درب نمی تواند تاثیر فراوانی در امنیت درب داشته باشد. چون در صورتی که دزد روکش درب ضد سرقت را تخریب کند، ساختار فلزی مرکزی درب نمایان می شود. اما اگر در مرکز درب مورد بحث یک ساختار فلزی قرار نداشته باشد، فلزی بودن نمای بیرونی درب می تواند در امنیت ساختمان شما بسیار موثر باشد.


ضد آب و آفتاب

معمولا برای سازه هایی که درب اصلی سازه رو به محیط بیرون باز می شود نمی توان از درب هایی استفاده نمود که روکش آن از چوب یا متریال دیگر است. این مواد در برابر عوامل محیطی و طبیعی مانند رطوبت و برف باران بعد از مدتی دچار فرسودگی شده و از بین می روند. درب ضد سرقت فلزی بر خلاف درب های ضد سرقت معمولی در اثر رطوبت هوا و یا باران و برف دچار تغییر رنگ و فرسودگی نمی شود. درب ضد سرقت رویه فلز در این سازه ها و سازه هایی که در مناطق مرطوب ساخته می شوند مانند ویلاها کارایی بیشتری داشته و به علت استحکام بیشتر و متریال مقاوم تر در اثر نور خورشید و یا آب دچار فرسودگی نمی شود. همچنین نوع رنگ استفاده شده در این درب ها مقاومت آن ها در برابر این عوامل چند برابر می کند. 


عدم تغییرات دمایی در درب ضد سرقت رویه فلزی

از ویژگی های قابل ذکر و مهم دیگر که درب ضد سرقت فلزی را از دیگر درب ها متمایز می کند عدم تغییر در دماها مختلف است. بعضی از متریال ها در درب ها ضد سرقت بعد از تولید با کوچکترین تغییرات دمایی متورم شده و در چارچوب گیر می کند. اما این درب ها در برابر هرگونه تغییرات دما مقاوم بوده و هیچگونه تغییری در درب ایجاد نمی شود.


مزیت استفاده از درب ضد سرقت فلزی

  1. مقاوم در برابر آب و آفتاب
  2. مقاومت بالا درب ضد سرقت فلزی در برابر ضربات مکانیکی
  3. قابل استفاده در فضاهای بیرونی
  4. قرار گرفتن یک نوار درزگیر بر روی چارچوب که مانع از ورود آلودگی به داخل سازه از طریق فاصله میانی درب و لولا می شود. جنس این نوار از پلیمر بوده و به سرعت فرسوده نمی شود.
  5. مقاوم در برابر آتش
  6. نصب چندین نوع قفل بر روی این درب ها
  7. قابلیت عایق شدن در برابر صدا و حرارت
  8. قابلیت سفارشی سازی سایز
  9. عدم تغییر در برابر تغییرات دماییمی توانید در قسمت دیدگاه ها، نظرات و سوالاتتون را از ما بپرسید ما پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

همچنین برای مشاهده قیمت درب های ضد سرقت می توانید به قسمت “درب ضد سرقت ” در “فروشگاه آنا درب ” مراجعه نمائید.