شاید برای شما هم پیش اومده قبل از خرید و سفارش درب ضد سرقت  ، بین خرید کردن و یا تعویض درب ضد سرقت با درب قدیمی شک داشته باشید . بیاین با هم یه سری بررسی انجام بدیم ببینیم درب ضد سرقت بهتره یا درب معمولی ؟ 

امنیت :

اولین نکته امنیت درب های ضد سرقت هست که بیشتر از درب های داخلی هست به خاطر ساختار داخلی درب های ضد سرقت . داخل درب های ضد سرقت ورق سرتاسری فولادی و پروفیل آهنی به کار رفته شده در صورتی که درب های معمولی فقط از دولایه ورق رویه بیرونی و یه شبکه کاغذی در داخل اونا به کار رفته شده . چهارچوب های درب ضد سرقتی فلزی و لنگه درب ضد سرقت با چهار چوب طوری طراحی شده که مانع دیلم شدن و خم شدن لنگه و چهارچوب درب شود . 

شما می تونید به قسمت ساختار درب ضد سرقت مراجعه کنید و بیشتر اطلاعات کسب کنبد .  


یراق آلات (قفل و دستگیره و... ) :

تفاوت بعدی سیستم قفل درب ضد سرقتی هست که با هدف امنیت و ایمنی بالاتر در برابر دزدی طراحی و ساخته شده است در صورتی که قفل های درب معمولی از لحاظ ساختار ضعیف تر و دارای امنیت پایین تری هستن و هدف از طراحی این قفل برای بسته شدن درب برای محیط هایی که نیاز به امنیت خاصی نیست و یا اینکه برای درب های داخلی ساختمان درست شده اند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع قفل درب ضد سرقت مقاله انواع قفل درب ضد سرقت رو مطالعه بفرمایید


عایق بندی :

مورد بعدی عایق بندی درب ضد سرقتی می باشد ،  داخل درب ضد سرقت از عایق حرارتی و صوتی استفاده می شود و این ویژگی تا حد زیادی باعث کاهش ورود و خروج صدا ، سرما و گرما می شود در صورتی که درب معمولی دارای این ویژگی نمی باشد و یه فاصله هم بین درب و چهارچوب هست که باعث ورود صدا ، سرما و گرما و حشرات میشه


درب ضد سرقت مزایای زیادی نسبت به درب معمولی داره ولی این چند مورد از مهمترین این مزایا هستند .


هر سوالی داشتید در مورد درب ضد سرقت می تونید با ما در ارتباط باشید .