وبلاگ


ما در این بخش مقاله های مرتبط با درب های ضد سرقت و سایر محصولات برای شما منتشر می کنیم 


انواع درب اتاق خواب

انواع درب اتاق خواب

برای خرید درب های چوبی اطلاعات گردآوری شده در این مقاله را با دقت مطالعه فرمایید. بدیهی است که تمامی افراد اطلاعات فنی در خصوص جنس، ساختار و رنگ درب  را ندارند، به همین دلیل ممکن است با مواجه با قیمت های  مختلف دچار سردرگمی شوند.

چرا درب ضد سرقت فلزی ؟

چرا درب ضد سرقت فلزی ؟

اگر برای خرید درب ضد سرقت به بازار رفته باشید یا از سایت های فروش درب ضد سرقت بازدید کرده باشید حتماً این سوال برایتان پیش آمده است که درب ضد سرقت فلزی برای ساختمان شما بهتر است یا درب ضد سرقت روکش چوب و یا روکش های دیگر ؟

انواع روکش درب ضد سرقت

انواع روکش درب ضد سرقت

امروزه با افزایش بسیار محسوس روکش و رویه درب های ضد سرقت به حدی است که حتی گاهی سازندگان این درب ها نیز قابلیت تشخیص روکش و رویه های طرح جدید را از مدل های قدیمی آنها ندارند!

انواع قفل درب ضد سرقت

انواع قفل درب ضد سرقت

​قفل درب ضد سرقت​ یکی از اصلی ترین اجزای درب محسوب می شود. اگر درب شما دارای قفل با کیفیتی نباشد از لحاظ امنیت صفر است. پس هنگام خرید حتما دقت بفرمایید که درب ضد سرقت مورد نظر دارای قفل باکیفیت از یک برند معتبر باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با انواع قفل درب ضد سرقت آشنا کنیم .

درب ضد سرقت چیست ؟

درب ضد سرقت چیست ؟

درب های ضد سرقت به علت ساختار ویژه ای که دارند، نسبت به درب های معمولی مقاومت بیشتری دارند و امنیت بیشتری را ایجاد می کنند. اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم همین ساختار ویژه و مشخصات منحصر به فرد درب های ضدسرقت، باز کردن و عبور از این درب ها را برای سارقین غیر ممکن کرده است. علت نامگذاری این نوع درب­ ها نیز همین بوده است.

عوامل موثر در قیمت درب های ضد سرقت

عوامل موثر در قیمت درب های ضد سرقت

اگر به دنبال خرید درب ضد سرقت باشید، احتمالا متوجه شده اید که درب های ضد سرقت از نظر قیمت با هم تفاوت دارند. ممکن است برای عده ای این سوال پیش آید که این تفاوت قیمت ها به چه دلیل اتفاق می افتد و چه عواملی می توانند بر روی آن تاثیر گذارند. واقعیت این است که فاکتورهای متفاوتی بر روی قیمت درب های ضد سرقت تاثیر دارند و گاهی نمی توان از کنار این تفاوت ها گذشت و نباید هم گذشت. اگر به دنبال یک درب با کارایی بالا هستید بدانید که باید قیمت خوبی برای آن پرداخت کنید. ما در این متن قصد داریم دقیقا به همین موضوع بپردازیم و عواملی که بر روی قیمت درب ضد سرقت تاثیر دارند را به شما معرفی کنیم

دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...